Sadelik bizim için karmaşadır.

Liberta Design olarak teknoloji, tasarım, kültür ve sanat alanlarında, yaratıcı sadeliğin ön plana çıktığı reklamlar hazırlarız.

Dijital ve geleneksel pazarlama deneyimiyle harmanlanmış bir uzmanlıkla, teknoloji ve sanatın iç içe geçtiği, şeffaf fiyatlandırma ve karşılıklı kazanç temelli bir çalışma disiplinine sahibiz.

Tasarım bizim için tecrübedir.

Tasarım bizim için yaratıcılığın ve estetik zevkin birleşimidir. Markayla bütünleşik ve hikayesini en akılda kalıcı şekilde anlatan tasarımların yaratılmasında, özgünlük ve farklılığı, geniş çaplı bir yaratıcılık ve estetikle harmanlarız.

Logo | Kurumsal Kimlik | Grafik Tasarım | Illustration

Yazılım bizim için öngörüdür.

Yazılım geliştirme sürecinde analiz yaparak problemi tanımlar, ihtiyaca yönelik olanı, sağlam teknolojik alt yapı, kullanılabilirlik ve popülerlik üzerine kurarız. Yazılım sürecindeki en büyük avantajımız deneyimin yanında, hayatın merkezinde olmaktan ve yeni olanın peşinde koşmaktan zevk almamızdır.

Web Sitesi | E-Commerce | Mobile App | Yönetim Paneli

Sosyal Medya bizim için eğlencedir.

Sosyal medya, geleneksel medya gibi sadece anlattığınız bir yer değildir, size cevap verir. Dinlemeniz, anlamanız ve ilişki kurmanız gerekir. Facebook, Twitter, Linkedin, YouTube, Pinterest, Instagram gibi platformlar, hedef kitlenize doğrudan ulaşabileceğiniz ve geri dönüş sağlayabileceğiniz alanlardır. Markaların ihtiyaçları doğrultusunda, doğru içerik stratejileri kullanarak, hedeflere ulaşır ve başarı sağlarız.

Sosyal Medya Yönetimi | Story & Post Animasyonları | Pazarlama & Strateji

Prodüksiyon bizim için vizyondur.

Prodüksİyon bizim için sanatın, teknolojiyle döşenmiş yollardan hedefe nüfuz etmesidir.

Markanın hedeflerine özel olarak geliştirilmiş konsept ve senaryo üzerinden profesyonel çekim ve görsel tasarım çalışmaları yaparız. Teknik bilgideki profesyonelliğimizi, dijital pazarlama ve sanatsal bakış açımızla birleştirir, markaların ihtiyacı olanı hazırlarız.

Fotoğrafçılık bizim için etkilemektir.

Fotoğrafçılık bizim için planlanmış bir etki yaratmaktır. Ters ışığın gücünü, etkileyici açıyı, doğru zamanda basılan deklanşörün keyfini bilir, fotoğrafa disiplinler arası edindiğimiz deneyimimizle yaklaşırız.

To top